Jaki smarfon do 1000 zł wybrać? Styczeń 2019

By , in Smartfony on .

W dzisiejszym świecie trudno znaleźć człowieka, który nie posiadałby telefonu. Komunikujemy się z różnymi osobami, z rozmaitych powodów, a telefon w zasięgu ręki, jest bardzo przydatny. W sklepach, podobnie jak w sieciach komórkowych, rodzajów telefonów jest bardzo dużo. W zależności od kwoty, jaką dysonujemy, możemy wybrać telefony za kilkaset złotych lub smartfon do 1000 zł albo więcej. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju telefonu oraz potrzeb.

Wybieramy smartfon do 1000 zł

  • Samsung Galaxy J7 2017 – to nowoczesny i bardzo ciekawy telefon z dużym ekranem. Jego wyświetlacz oferuje doskonałej jakości obrazy, z kolorami bardzo zbliżonymi do rzeczywistych. Ekran o przekątnej 5,5 cala, pozwala na łatwą pracę z nim, bez męczenia oczu. Dzięki rozdzielczości Full HD można bez problemu zauważyć wyraźnie nawet szczegóły. Telefon posiada bardzo wiele zainstalowanych aplikacji oraz gier, które umila czas użytkownikowi. Dzięki solidniej baterii, z powodzeniem można dość długo go użytkować na jednym ładowaniu.
  • Motorola moto G6 – to bardzo ciekawy model, posiadający czysty system Android, bez zbędnych dodatków. Dość spory, bo 5,7 calowy, wyświetlacz pozwala na łatwe i bezproblemowe korzystanie, bez efektu zmęczonych oczu. Solidna bateria pozwala na długie użytkowanie przy jednorazowym naładowaniu. Dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi, telefon pracuje płynnie, bez niechcianych zacięć lub awarii. Piękna obudowa sprawia, że smartfon jest bardzo efektowny.
  • Huawei P Smart – to telefon dla osób, które chcą mieć ciekawy i ładny model. Zainstalowany Android 8,0 sprawia, iż aparat dział bez zarzutu, w przyjemny i znany nam sposób. Wyświetlacz Full HD powoduje, iż ekran ma bardzo wyraźne elementy, dzięki czemu oczy się nie męczą.
  • myPhone Hammer Energy 18×9 – to niebywale wytrzymały model, szczególnie polecany osobom, które uprawiają sporty ekstremalne. Nawet w takich przypadkach telefon bardzo się przydaje, natomiast musi on być wystarczająco mocny, żeby za szybko się nie zepsuł. Jego obudowa jest bardzo odporna na upadki czy zgniecenia, przez co nawet w trudnych warunkach, doskonale się sprawdzi. Ten wodoodporny model może towarzyszyć wszędzie, i zawsze będzie spełniał swoje wymagania. Mimo swojej solidnej obudowy, posiada jednak bardzo ciekawy i dobry jakościowo wyświetlacz. To zaś sprawia, iż nawet w czasie ostrego słońca czy deszczu, zawartość ekranu jest widoczna w odpowiedniej jakości. Niezwykle wytrzymała bateria pozwala na bardzo długie korzystanie z telefonu, przy jednym ładowaniu.
  • Xiaomi Redmi S2 – model ten wyróżnia się bardzo wysoką jakością. Modele w tym typie, zwykle są o wiele droższe, dlatego warto się nim zainteresować. Nie ma znaczenia ilość aplikacji, ponieważ z każdą doskonale sobie poradzi. Nie będzie dla niego problemem także nadmierna ilość gier. Dzięki swoim możliwościom, bez problemu można instalować kolejne gry czy aplikacje. Spory, bo 6 calowy, ekran powoduje, że widoczność poszczególnych elementów, jest niezwykle wyraźna. Telefon posiada gniazdo mikro SD, w którym zmieści się nawet karta o pojemności 256 GB. Telefon ten ma podwójny aparat, który służy zarówno do selfie, jak i do standardowych zdjęć.

Jaki smartfon kupić?

Każdy z nich ma swoje wady i zalety. Wystarczy się zorientować, jaki będzie dla nas najlepszy, by wybrać jeden z najodpowiedniejszych. Wiadomo bowiem, że, jeśli dużo uprawiamy sportów a telefon jest często narażony na upadki, nie kupimy delikatnego, choć pięknego, modelu, gdyż nie sprawdzi się w trudnych sytuacjach. Dla kogoś, kto chce mieć piękny model, nie będzie miało znaczenia, czy jest wytrzymały na uderzenia, tylko wybierze łatwy do użytkowania i elegancki. Ktoś, kto potrzebuje telefonu do sporej liczby aplikacji, weźmie pod uwagę jego możliwości a nie to, czy będzie wodoodporny. Dlatego przeanalizowanie, czego potrzebujemy, jest w tej kwestii bardzo istotne.

Recommended articles