Thursday, December 7, 2023

Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Luty 2019

By , in Smartfony on .

Telefon w obecnych czasach jest elementem niezbędnym do życia. Między innymi dlatego, iż z wieloma osobami trzeba się kontaktować, wiele rzeczy sprawdzać w sieci i szukać pracy lub kontaktować się z nauczycielami dzieci lub pracodawcą. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na nowoczesny smartfon, który daje możliwość zarówno rozmów, jak i ustawienia rozmaitych aplikacji czy kontaktu z internetem. Dzięki temu kontakty z innymi czy załatwieniu spraw, będzie o wiele prostsze.

Jak wybrać dobry smartfon do 1000 zł w lutym 2019?

Wiele zależy od tego, czego oczekujemy od urządzenia. Jeśli nie mamy zbyt wielu wymagań, wówczas bardzo wiele rozmaitych możliwości można znaleźć w dostępnych w sprzedaży modelach.

  • Xiaomi Mi A2 – To telefon, który jest atrakcyjny dla wielu osób, zarówno pod względem trwałości, jak i funkcjonalności. Posiada on bardzo solidne podzespoły, przez co jest niezwykle trwały. Posiada czysty android oraz aż 4 GB RAM, dzięki czemu chodzi bezbłędnie i bezawaryjnie. Doskonałej jakości aparat i wyraźny solidny ekran, to dodatkowy a przede wszystkim najbardziej widoczny element, który wyjątkowo odpowiada użytkownikowi. Bateria jednak nie należy do najmocniejszych, jednak to cecha, która nie przeszkadza w sprawnym działaniu urządzenia.
  • HTC U Ultra to urządzenie zawierające solidy procesor Snapdragon 821 i jest niebywale wydajny. Posiada 4 GB RAM dzięki czemu działa bezbłędnie i niezwykle płynnie. Jego doskonałą cechą jest aparat fotograficzny zawierający 12 MP z optyczną stabilizacją obrazu. Oznacza to, że nawet element w ruchu będziemy w stanie sfotografować z odpowiednią jakością. Szklana i metalowa obudowa sprawia, że telefon jest bardzo elegancki. To model, posiadający bardzo solidną i wytrzymałą baterią, dzięki czemu nie trzeba tak często go ładować.
  • Xiaomi Redmi Note 5 jest telefonem zawierającym solidny procesor Snapdragon 636. Posiada w zależności do danego urządzenia, 3 lub 4 GB RAM. Dzięki temu jego praca jest płynna bez żadnych zakłóceń. Posiada także 32 lub 64 GB przestrzeni, w której możemy umieścić wszystkie pliki. Niemal 6 calowy wyświetlacz jest bardzo wyraźny i wygodny w użytkowaniu, zaś bateria niebywale pojemna, przez co nie trzeba telefonu zbyt często ładować. Wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+ powoduje, iż wszystkie elementy zarówno filmy jak i bardzo szczegółowe zdjęcia, są bardzo wyraźne również w niesprzyjających warunkach pogodowych, takich jak bardzo ostre słońce.
  • Nokia 5.1 – to znana firma, ciesząca się wyjątkową jakością swoich produktów. Jej polecany smarfon ma 5,5 cala wy swietlacza oraz rozdzielczość Full HD. Kolory wyświetlacza oraz aparat fotograficzny są dość dobrej jakości, choć nie jest to najwyższa półka. W porównaniu z innymi modelami do 1000 zł, nie ma najmocniejszej baterii, jednak wystarczającą, by zdecydować, jaki smartfon będzie najodpowiedniejszy. Posiada on 2 GB RAM, co nie jest może wyjątkową jakością, jednak w zupełności wystarczającą w tej grupie cenowej.
  • Huawei P Smart – Doskonały model w tej grupie cenowej. Posiada dość wysoką rozdzielczość, dzięki której w trudnych warunkach widać doskonale ekran. Dzięki w miarę solidnej baterii, możemy pracować na nim przez długi czas. Wyjątkowa obudowa sprawia, że model ten jest bardzo elegancki i pasuje do wielu stylistyk. 3 GB pamięci RAM oraz solidny procesor sprawiają, że jego praca jest bardzo płynna i bezawaryjna.

Dobry telefon zależy od samych potrzeb. W sprzedaży istnieją rozmaite modele, które mogą pasować do poszczególnych osób, jednak każdy ma inna wizję „dobrego” modelu, który będzie miał wybrane elementy i który bedzie chciał kupić. Dla jednego będzie to odpowiednie miejsce na dysku, dla innego solidny procesor a jeszcze inny będzie zachwalał urządzenie za to, że może go ładować co kilka dni a nie codziennie.

Recommended articles