Saturday, April 13, 2024

Jaki telewizor do 2000 zł kupić? Czerwiec 2019

By , in Telewizory on .

W każdym domu jest jakiś telewizor. Czasami jeden, oraz, częściej, kilka. Oczywiście w sprzedaży istnieje bardzo wiele takich sprzętów, które są lepsze lub gorsze. Wszystko jednak zależy od tego, jaką mamy kwotę do dyspozycji oraz czego oczekujemy od takiego urządzenia. Idąc do sklepu, widzimy dobre i lepsze produkty i nie wiadomo, które wybrać, żeby być zadowolonym.

Jaki telewizor kupić do 2000 zł?

Przede wszystkim należy ustalić, jakiej wielkości ma być ekran, jakie ma mieć dodatkowe opcje i czego będziemy od niego oczekiwać. Duży sprzęt, nawet z niewielkimi dodatkami, będzie droższy niż ten z mniejszym ekranem.

  • LG 49UJ635V – to znana od lat marka, która bardzo dba o jakość swoich produktów. Ten konkretny model posiada duży ekran, bo aż 49 cali. Posiada bardzo wyraziste kolory, dzięki czemu każde zdjęcie czy film ogląda się z przyjemnością i zauważaniem szczegółów. Ekran jest na tyle stabilny, że pod każdym kątem widoczność jest tak samo dobra. Jest to bardzo duże ułatwienie, szczególnie dla kogoś, kto nie zawsze będzie miał możliwość oglądania przy prostym ekranie. Wzmacniacz kontrastu powoduje, iż obraz jest jeszcze bardziej wyrazisty i widoczny. Niebywale bogaty dźwięk przestrzenny sprawia, że mamy wrażenie, iż oglądamy film w kinie. Piękny wygląd owego modelu sprawia, że jest nie tylko elementem do użytku, lecz także wygląda dekoracyjnie, co jest i użytkiem i zdecydowanie ozdobą. Dzięki połączeniu z wifi, można podłączyć go do sieci i ogląda filmy bezpośrednio z internetu. Gniazdo HDMI pozwala na połączenie urządzenia np. z laptopem, z którego można wyświetlać film na oglądać na dużym ekranie.
  • Manta LED94901S – wciąż mało znana marka, charakteryzuje się jednak dość wysoką jakością. Wysoka rozdzielczość 49 calowego ekranu oraz odpowiednie nasycenie kolorami sprawiają, że oglądanie na nim filmów jest czystą przyjemnością. Dzięki rozmaitym złączom, pozwala na połączenie urządzenia z innymi elementami typu, laptop, pendrive czy połączenie ze smartfonem. Niestety nie jest to model dla wymagających, ponieważ jego jakość może być niewystarczająca w przypadku wysokich oczekiwań.
  • Philips 32PFS6402/12 – bez wątpienia zasługuje na uwagę. Ekran o przekątnej 32 cali w jakości Full HD sprawia, iż oglądanie jest wielką przyjemnością. Ciepłe i wyraziste kolory nadają odpowiednią jakość nie tylko telewizorowi, lecz także sprawiają, że w przytulnym domu ogląda się film z jakością kina. Możliwość podłączenia sprzętu do smartfona jest dodatkowym elementem, dzięki czemu nawet zdjęcia robione telefonem, można zobaczyć w odpowiedniej jakości. Model ten posiada także możliwość połączenia z siecią bezprzewodową, dzięki czemu bezpośrednio z internetu możemy ogląda filmy czy grać. To niezwykła gratka dla zapalonych graczy. Dzięki połączeniu ze sklepem Play, możemy dobierać rozmaite opcje, instalując je bezpośrednio na ekranie.
  • Panasonic TX-40DS500E – ciekawy, stylowy i bardzo polecany produkt firmy Panasonic, jest doskonałym wyborem do każdego domu. Jasny obraz i wyraziste kolory powodują, że film czy cokolwiek innego na ekranie, ogląda się z przyjemnością, zauważając wiele szczegółów. Dzięki systemowi my Home Screen, możemy wybrać i ustawić wyłącznie ekrany, które nas najbardziej interesują. Dzięki temu będziemy mieli szybki dostęp do potrzebnych lub ulubionych aplikacji. Możliwość połączenia z siecią wifi sprawia, że bezpośrednio z internetu możemy ogląda filmy lub słuchać muzyki, w zależności od potrzeb. Jest to bardzo przydatna opcja, szczególnie, jeśli nie ma aktualnie w telewizji filmu, lub mamy ochotę na obejrzenie konkretnego. Jak na tak niedrogie urządzenie, jego jakość jest niebywale wysoka.

Dobór odpowiedniego urządzenia jest bardzo ważny, ponieważ to zakup na lata a nie na jeden rok. Dlatego warto sięgnąć po urządzenie, które będzie jak najbardziej funkcjonalne i będzie służyło zarówno do rozrywki jak i często do pracy.

Recommended articles