Jaki laptop do gier do 3000 zł? Styczeń 2019

By , in Laptopy on .

Fani gier doskonale zdają sobie sprawę, że do niemal każdej stosunkowo nowoczesnej gry, potrzebują doskonałego sprzętu, który do tanich nie należy. Dlatego w sklepach istnieją rozmaite laptopy czy PC, które skierowane są przede wszystkim do graczy. Jaki laptop jednak wybrać, który nie będzie zbyt drogi, jednak będzie się nadawał do gier? Oczywiście wiele zależy od rodzaju sprzętu a dokładniej od jego wnętrza.

Jaki laptop do gier do 3000 zł kupić?

Z pewnością musi to być urządzenie, które ma odpowiednią pojemność dysku, by gra się zmieściła, właściwą ilość pamięci RAM, żeby gra mogła być uruchomiona i żeby działała bez zarzutu. Odpowiednia rozdzielczość ekranu pozwoli zobaczyć szybko wszystkie szczegóły, które w danej grze są najbardziej istotne.

  • Lenovo Ideapad 330-15 – sprzęt ten posiada bardzo mocny procesor, Intel Core, który doskonale się sprawdzi w rozrywce, czyli między innymi grach. Dodatkowo posiada od 4 do 8 GB RAM, w zależności od danego modelu, co sprawia, iż działa on bez zarzutu. Posiada bardzo elegancka obudowę, a w przypadku pasjonatów grania, jest bardzo wytrzymały. Grafika jest w nim najwyższej jakości, przez co zarówno dla grafików, jak i graczy, doskonale se sprawdzi.
  • HP Pavilion Power – W zależności od typu modelu, znajdzie się cena do 3000 zł lub powyżej. To laptop przeznaczony przede wszystkim dla graczy. Odznacza się bardzo wysoką jakością dźwięku i doskonałą grafiką. Dzięki odpowiedniej jakości procesorowi i sporej ilości pamięci RAM, każdy gracz będzie zadowolony z takiego urządzenia.
  • Lenovo Ideapad 330-15 Ryzen 5 – to bardzo dobry produkt dla gracza. Bardzo pojemny dysk twardy, który ma 1000 GB, doskonale zmieści rozmaite gry i pozwoli na użytkowanie sprzętu bez problemów. 8 GB RAM pozwoli na bardzo szybką i płynna pracę urządzenia. Sprawne przesyłanie danych na urządzenia USB sprawia, że wiele rzeczy w szybkim tempie można zgrać na pendrive czy inne urządzenie. Doskonalej jakości procesor i grafika, wspaniale sprawdzą się w takich działaniach jak gry.
  • Huawei Mate Book D – doskonały sprzęt, który łączy w sobie dobrą jakość oraz technologię, która pozwala na wykorzystywanie go do gier. Wśród laptopów jest to wciąż nowość, ponieważ jego premiera była w roku 2018. To bardzo lekki i ciekawy w wyglądzie sprzęt, który nie należy do wysokiej półki, jednak bez problemu sprawdzi się w grach. Należy jednak przed zakupem gier sprawdzić, czy będą działały na tych parametrach, które oferuje laptop.
  • Asus VivioBook R520UF – doskonały sprzęt, idealny dla zapalonych graczy. Oprócz tego, że pięknie się prezentuje, to jego wnętrze jest nowoczesne i bardzo wydajne. Dzięki temu nie tylko mamy piękne urządzenie, ale też szybki i bardzo wydajny sprzęt do gier. Jego cechą charakterystyczną jest fakt, że ma bardzo szybki transfer danych. W grach czy komunikacji z innymi, jest to niezwykle istotne.

Doskonały laptop gamingowy czyli przeznaczony do gier, powinien charakteryzować się kilkoma opcjami. Sporą pojemnością dysku, nowoczesnym i silnym procesorem, właściwą rozdzielczością ekranu oraz odpowiednią ostrością. Podczas gier nie ma czasu na przyglądanie się każdemu elementowi gdyż gra zwykle toczy się szybko i błyskawicznie trzeba podejmować decyzje. Sprzęt, który działa wolno a na dodatek niewiele widać na ekranie, uciekają szczegóły gry, nie nadaje się dla nawet początkującego gracza, nie tylko zapalonego. Wśród wielu rozmaitych urządzeń, doskonałe możemy już znaleźć laptop do 3000 zł. Niestety poniżej tej kwoty, każde urządzenie będzie zbyt słabe do gier. Może część z nich będzie działała, jednak z pewnością niewielki odsetek. Dlatego, jeśli zamierzamy grać, warto zainwestować w lepsze urządzenie, które spełni nasze wymagania. Nie tylko nie wyczyści nam za bardzo kieszeni, ale także będziemy mogli uruchomić każdą grę.

Recommended articles