Jaki smartfon do 1500 zł kupić? Styczeń 2019

By , in Smartfony on .

Obecnie czasy wymuszają na ludziach technikę, która nie tylko pomoże im w funkcjonowaniu, ale wręcz im to bardzo ułatwi. Dlatego sporo osób sięga po urządzenia, takie jak laptop czy telefon, który pomoże nawet w prowadzeniu firmy lub w lepszym kontakcie z klientami. Z tego powodu, każdy decyduje się kupić telefon, który nie tylko pozwala rozmawiać, ale także wysłać maila, wydrukować coś czy połączyć się z rozmaitymi sieciami. Oczywiście możliwości danego urządzenia zależą od producenta. Wszystko zależy od tego, jaki smartfon będzie odpowiedni. Jeśli ktoś potrzebuje telefonu wyłącznie do rozmowy, wówczas wystarczy mu aparat za kilkaset złotych. Dla kogoś, kto praktycznie pracuje na smartfonie, o wiele bardziej będzie spełniał wymagania model za około 1500 zł.

Jak wybrać samrtfon do 1500 zł?

Z pewnością będzie to rodzaj telefonu w odpowiednio dobrej jakości. Należy jednak sprecyzować, do czego będzie on nam służył. Dopiero potem można obejrzeć rozmaite oferty, z których wybierzemy najlepszy z modeli w wyznaczonej cenie.

  • Xiaomi Pocophone F1 to model warty zainteresowania. Posiada on wyjątkowy układ Snapdragon 845, który zwykle spotyka się w o wiele droższych modelach. Dodatkowo spora pamięć RAM, bo aż 6 GB sprawia, iż model ten działa bezawaryjnie. Warto wiedzieć także, iż umieszczony w tym modelu system chłodzenia cieczą sprawia, że smartfon ten pracuje z taką samą mocą przed dłuższy czas.
  • LG G6 – doskonały telefon z wyświetlaczem o przekątnej 5,7 cala, pomaga w dłuższym patrzeniu w ekran, ponieważ oczy tak bardzo się nie męczą. Dodatkowo model ten ma wodoodporną obudowę a ekran zajmuje bardzo duża powierzchnię, gdyż ramki są zminimalizowane. Fantastyczny szerokokątny aparat pozwala na wykonywanie doskonałej jakości zdjęć zarówno pojedynczych elementów, jak i fotografii w plenerze. Spora ilość RAM, bo aż 4 GB, oraz grafika Adreno 530 sprawiają, iż doskonale sprawdza się także jako produkt dla gracza.
  • Honor Play – to telefon o wielu zaletach. Posiada bardzo duży, bo aż 6,3 calowy ekran. Dzięki układowi Kirin 970, można na nim pracować przez dłuższy czas. Ośmiordzeniowy procesor pozwala na dość płynna pracę, zaś 4 GB RAM pomaga w bezawaryjnym i szybkim działaniu urządzenia. Doskonałej jakości aparat pozwala na wykonywanie odpowiedniej jakości zdjęć, natomiast mocna bateria powoduje, iż możemy z niego korzystać dość długo na jednym ładowaniu.
  • Sony Xperia XA2 – to bardzo dopracowany w szczegółach model, zaś jego system jest zwykle najbardziej aktualny. Posiada układ Snapdragon 630, który daje telefonowi wyjątkową jakość, zaś 3 GB pamięci RAM sprawia, iż model ten działa bez zarzutu. Nie każdemu będzie on odpowiadał, ponieważ jest dość duży, więc mogą być osoby, którym taki rozmiar telefonu w ręku, nie będzie pasował.
  • Motorola G6 to ciekawy model, który ma w miarę dobrą jakość, jednak nadają się dla osób, potrzebujących wyłącznie Androida, bez dodatków. Zaletą jest to, iż to model ciekawie wyglądający, posiada stosunkowo dobrą jakość a ciekawostką jest to, że, żeby włączyć latarkę, wystarczy dwa razy wstrząsnąć.
  • Iphone 6S. To model Apple, który posiada aktualny system. Jak na tę firmę, to jedyny element, który posiada gniazdo słuchawkowe. Niewątpliwą zaletą jest to, iż działa bardzo płynnie i bez niespodzianek. Posiada opcję 3D Touch, która pozwala podejrzeć treść e-mila, przy mocniejszym jego naciśnięciu.

W świecie telefonów, istniej bardzo wiele modeli, które umożliwiają wiele funkcji. Zwykle droższe smartfony dają możliwość płynnego działania, są bezawaryjne i o wiele więcej jednorazowo można zrobić, niż w przypadku tańszych opcji. Z tego powodu wiele osób decyduje się na smartfon do 1500, gdyż są one lepsze niż najtańsze, jednak ich cena będzie bardziej atrakcyjna, niż w przypadku modeli powyżej 2000 zł.

Recommended articles