Saturday, April 13, 2024

Jaki telewizor do 2000 zł wybrać?

By , in Telewizory on .

Trudno dziś znaleźć dom, w którym nie ma telewizora. Służy on rozrywce oraz źródłem wiadomości z kraju i ze świata. Jednak rodzaje telewizorów zmieniają się w zależności od typu, marki oraz finansów, którymi dysponujemy, by znaleźć najlepszy z możliwych. W sklepach znajdziemy bardzo wiele modeli, jednak te nowocześniejsze i posiadające więcej możliwości, kosztują kilka tysięcy. Dlatego warto sprawdzić, jaki telewizor do 2000 zł wybrać. Nie jest to proste, gdyż obecnie nie ma zbyt tanich urządzeń, chyba, że w promocji. Warto jednak wiedzieć, jaki telewizor do 2000 będzie najlepszy i najbardziej korzystny.

Jaki telewizor kupić?

Z pewnością dobry sprzęt będzie taki, jaki będzie spełniał nasze oczekiwania. Jeśli nie ma być to gigantyczna plazma, to za 2000 zł znajdziemy naprawdę ciekawe i dobre modele.

  • Samsung 43NU7122 – to model ze sporym, bo aż 43 calowym, ekranem. Samsung sam w sobie posiada doskonałej jakości produkty, ten zaś dodatkowo jest ciekawy. Posiada bardzo niewielką ramkę wokół ekranu, co sprawia, iż sam ekran jest spory, bez utraty powierzchni. Posiada także smukłą nóżkę, która sprawia, iż sprzęt prezentuje się elegancko. Wyposażony jest w tuner satelitarny DVB-S oraz trzy gniazda HDMI i dwa USB. Dzięki temu przy pomocy przewodu, możemy oglądać filmy z laptopa lub z pendrive. Są to bardzo przydatne funkcje, szczególnie dla kogoś, kto na ekranie telewizora chce wyświetlić zawartość laptopa.
  • Panasonic TX-40ES400 – to ciekawa opcja tego producenta. 40 calowy ekran daje spore możliwości w wyraźnym odbiorze. Posiada wyświetlacz LCD typu VA, dzięki któremu obraz jest wyraźniejszy i bardziej widoczny, nawet gdy pada na ekran ostre światło słoneczne. Podobnie jak poprzednio opisywany model, ten także posiada tuner DVB – C, DVB – T oraz DVB- T2. Jak wiele w tej klasie telewizorów, ma także 2 wejścia HDMI oraz 2 USB. Dla przeciętnego użytkownika, jest to jedna z ciekawszych opcji.
  • Sony KDL-32RE405 – to ciekawa opcja telewizora o mniejszych wymiarach. Jego 32 calowy ekran, posiada jednak spore nasycenie kolorami. Ciekawy i bardzo elegancki kształt sprawia, że jest on nie tylko przydatny, ale także dekoracyjny. Wyposażony jest w 2 gniazda USB oraz 2 HDMI, dzięki czemu nie ma problemów z wyświetleniem na jego ekranie zawartości laptopa czy komputera lub urządzenia na gniazdo USB. Jak niewiele w tej klasie telewizorów, posiada także gniazdo SCART, dzięki któremu można do niego podłączyć inne urządzenie, które nie posiada wejścia HDMI.
  • Samsung 32M5672 – to rozwiązanie dla osób, które mają mniej miejsca na telewizor i nie potrzebują dużego. Ten model posiada ekran o przekątnej 32 cali. Jak wiele produktów tej firmy, należy do dość solidnych i trwałych produktów. Posiada bardzo wyraźny ekran, który doskonale się sprawdza w różnych warunkach. W zestawie ma tunery satelitarne oraz 3 gniazda HDMI i 2 gniazda USB.

Warto zauważyć, że w dzisiejszych czasach większość modeli w cenie do 2000 zł, posiada podobne zalety oraz wady. Oczywiście można wybierać droższe opcje, jednak do zwykłego oglądania, podłączenia do internetu czy obejrzenia czegoś, co mamy na laptopie, nie potrzeba drugiego sprzętu. To cechy, które posiada niemal każdy telewizor tej klasy, zaś odpowiednie marki dają gwarancję trwałości urządzenia. Należy jednak pamiętać, że, jeśli szukamy bardzo dużego telewizora ze specjalnymi głośnikami, by można było się czuć jak w kinie, za 2000 zł nie znajdzie się takiej oferty. Telewizor do 2000 zł można bez problemu kupić, jednak wiele zależy od oczekiwań osoby kupującej. Właściwe podejście pozwoli na wyszukanie odpowiednich produktów, które spełnią niewyszukane wymagania. Odpowiedniej jakości ekran, ciekawy wygląd i możliwość powieszenia telewizora na ścianie, to cechy, które mają wszystkie telewizory, poczynając od tych najtańszych.

Recommended articles